KONST / Litografier / Färglitografi 13557071
nr 1355 7071
Peter Freudenthal
(f. 1938), Sverige
Färglitografi, Signerad, daterad 1980, ca 54x46cm
Peter Freudenthal, född 1938 i Norrköping, svensk grafiker.
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 19 oktober 2020
kl 18:21:11
15/10 21:48:34
350 kr
19/10 15:41:31
19 okt
Peter Freudenthal
Läs mer om Peter Freudenthal